Klapki Scholl

Firma Scholl zapewnia klientom całą gamę rodzajów obuwia. Jednym z nich jest półka poświęcona klapkom. Co czyni je tak wyjątkowymi? Przede wszystkim prosta i wygodna konstrukcja.

scholl-klapki

Klapki bazują na płaskiej podeszwie, najczęściej gumowej. Zapobiega ona poślizgowi i świetnie przylega do podłoża. Klapki wyposażone są w rzemienie, które skutecznie utrzymują obuwie na nodze posiadacza. Wykonane są z reguły z prawdziwej skóry, dzięki czemu klient ma pewność co do ich wytrzymałości i jakości wykonania.

scholl-klapki

Niektóre z klapek firmy Scholl bardziej przypominają japonki a to za sprawą paska, który biegnąć przez środek rozdziela palce posiadacza. Scholl słynie z produktów, które w maksymalny sposób umożliwiają stopie oddychanie i jednocześnie jej nie podrażniają. Kupując klapki od tej firmy mamy pewność, że nasza stopa nie nabawi się bolesnych pęcherzy przy pierwszym założeniu obuwia na dłuższy okres czasu. Cena klapek Scholl zamyka się w kwocie 150 zł, rzadko wykraczając ponad 200 (tylko najdroższe typy sięgają 300 zł).